لمینت در چاپ

لمینت چیست ؟

لمینت فرایند استفاده از یک لایه نازک از پلاستیک بر روی کاغذ یا ورق کارت برای افزایش محافظت از مواد چاپی است . لمینیت اغلب برای بسته بندی، پوشش کتاب، بروشور ، کارت ویزیت ، کاتالوگ یا کارت های کسب و کار  و سایر اقلام چاپی مورد استفاده قرار می گیرد . لمینت انوع مختلفی دارد مانند :

لمبنت براق، مات و لمینت برجسته

لمینت در چاپ

چرا لمینت؟

پوشش لمینیت مزایای بسیاری را برای کاربر فراهم می کند، از قبیل مقاومت در برابر اشک، مقاومت در برابر آب . داشتن مواد لمینیت همچنین اجازه می دهد تا آنها را به کار بیشتر و جلوگیری از آنها را از سایش و پاره از اقدامات روزمره، مانند سوزش، رنگ آمیزی و آسیب آفتاب.

لمینت مات

 لمینیت مات می تواند یک نگاه نرم تر را فراهم کند، زیرا که می تواند بر روی رنگ های تیره تر کنتراست ایجاد کند.بافت یک ورقه ورقه مات است مخملی است، که باعث می شود تجربه کاربر پسند برای کاربران متعدد باشد.

لمینت در چاپ

لمینت براق

ورقه های براق اغلب یک انتخاب محبوب هستند. نوشتن و تصاویر واضح تر به نظر می رسد . لمینیت براق همچنین یک انتخاب با دوام است زیرا آن را به راحتی از خاک، گرد و غبار و اثر انگشت باز می دارد. اگر لمینت در تماس با خاک قرار گیرد، به راحتی با توجه به بافت براق آن پاک می شود .

چاپ کارت ویزیت لمینت

 
لمینت در چاپ
برچسب گذاری شده در:             

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *