مجتمع چاپ سپیدار مفتخر است که یکی از اولین مجموعه های مهم  سایت طراحی حرفه ای در سطح کشور است

یکی از مهم ترین شاخصه های افراد موفق داشتن یک کارت ویزیت مخصوص است

کارت ویزیت صرف نظر از اندازه و طرح در ابتدا سند تشخیص و شناسایی برند شماست . طراحی کارت ویزیت شما باید مثل نام تجاری منحصر به فرد باشد ، نه انتخاب قالب هایی که هزاران شرکت از آن استفاده می کنند .

بهتر است کارت ویزیت ساده ، مختصر و مفید باشد ، به طوری که مخطب بتواند با اولین نگاه و حدودا زیر ۱۰ الی ۱۵ ثانیه تمام اطلاعات لازم را با چشم هایش اسکن کند و ببیند. یادتان نرود که هرچه اطلاعات درج شده در کارت ویزیت ساده تر ، مختصر تر و مفیدتر باشد ، شانس اینکه بهتر در ذهن مخاطب حک شود بیشتر خواهد بود.

طراحی کارت ویزیت

 

ارائه کارت ویزیت خود یک ارتباط غیر مستقیم جهت بازاریابی است که می تواند کلیدی ترین عنصر برای رشد بیشتر برند شما باشد . بسیاری از مواقع داشتن کارت ویزیت نشانه شخصیت حرفه ای و اجتماعی بودن شما محسوب می شود . شما با ارائه کارت ویزیت یک جعبه ابزار بازاریابی را به مخاطب خود داده اید . که اطلاعات درج شده در کارت ویزیت معمولا شامل نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، ایمیل شخصی یا سازمانی ، نام کسب و کار و آدرس سایت شخصی یا کسب و کار است .

 

اگر شما کسی هستید که به کسب و کار خود اهمیت می دهید و می خواهید یک کارت ویزیت منحصر به فرد برای خودتان داشته باشید ، اگر می خواهید با چاپ کارت ویزیت شیک و زیبا خود را به همه معرفی کنید . اگر به دنبال یک طراح قابل اعتماد هستید . کار را به موسسه چاپ و تبلیغات سپیدار بسپارید ، دوستان ما در سپیدار به خوبی طراحی کارت ویزیت را برای شما انجام می دهند .